🚀 Dva nové byty už čoskoro v ponuke!

195

My v GENEREA sme napriek pandémii, sviatkom, prázdninám a lockdownom nezaháľali a tvrdo pracovali na nových projektoch. Vďaka tomu pre vás v horizonte niekoľkých týždňov dokončime 2 nové byty na predaj. Oba prešli kompletnou rekonštrukciou a momentálne sa zariaďujú. Nachádzajú sa v žiadaných lokalitách v mestských častiach Nové mesto a Ružinov.

🏠 Zrekonštruovaný 2,5-izbový byt “V parku”

Tento byt je špecifický najmä svojou výnimočnou centrálnou polohou a orientáciou priamo do parku na Račianskom mýte.

Dispozíciu klasického 2-izbového bytu so samostatnou kuchyňou sme mierne upravili s cieľom zvýšiť jeho úžitkovú hodnotu. Vďaka obývačke spojenej s kuchyňou tak vznikla samostatná pol-izba s balkónom, ktorá môže poslúžiť ako pracovňa na home office, prípadne ako detská či hosťovská izba. Menšia plocha bytu je tak využitá na maximum.

Byt je v centrálnej časti klimatizovaný a má oddelené WC od kúpeľne. Nachádza na 1. poschodí v zateplenom, zrekonštruovanom a veľmi slušnom panelovom dome s výťahom. Disponuje balkónom a lodžiou s výhľadom do parku a bonusom je murovaná pivnica. Lokalita a dispozícia tohto bytu ho predurčujú na viacúčelové využitie – buď ako bývanie pre jedného človeka alebo pár, prípadne pre mladú rodinu, alebo ako ideálny investičný byt. Račianske mýto je dôležitým dopravným uzlom a nachádza sa na hranici Starého mesta, pričom okolie poskytuje vynikajúcu občiansku vybavenosť. Aj vďaka tomu to je, a určite aj v budúcnosti bude, veľmi žiadaná lokalita na bývanie a prenájom.

Ďalšie podrobnosti o byte “V parku”.

🏠 Priestranný 3,5-izbový byt “Moderné retro”

Ak sa nás opýtate, ktorá časť mesta je dnes najžiadanejšia, najrýchlejšie sa rozvíjajúca a najviac „in“, tak naša odpoveď znie jednoznačne – časť Ružinova známa ako Nivy. A práve Nivy, či ešte presnejšie Ružová dolina, sú miestom, kde sa nachádza náš nový projekt „Moderné retro“.

Pôvodne to bol 3-izbový byt s malou samostatnou kuchyňou, pri rekonštrukcii sme však kuchyňu umiestnili do priestoru pri obývačke, čím sme získali samostatnú miestnosť s ľubovoľným využitím. Môže slúžiť ako pracovňa v rámci home office alebo ako hosťovská izba, herňa alebo posilňovňa – rozhodnutie je na novom majiteľovi. Byt sa nachádza v bezprostrednej blízkosti známeho a obľúbeného komplexu Rozadol, vďaka čomu okolie disponuje výbornou občianskou vybavenosťou a príjemnou atmosférou. „Moderné retro“ však nevyniká len dobrou lokalitou. Je to výborne riešený byt s orientáciou na východ, má štedrú výmeru, nachádza sa na príjemnom 4. poschodí s výťahom, v zateplenom a slušnom dome a disponuje tak pivnicou ako aj balkónom. Navyše, byt má svoju dušu, ktorá je spojením histórie a súčasnosti. Kvôli tomu sme pri rekonštrukcii v maximálnej možnej miere zachovali krásne pôvodné drevené parkety. V kombinácii s jemne industriálnymi čiernymi interiérovými doplnkami vytvárajú jedinečný dojem.

Zaujal vás niektorý z týchto pripravovaných projektov? Chcete sa o nich dozvedieť viac? Ozvite sa nám asledujte nás na sociálnych sieťach.

Ďalšie podrobnosti o byte “Moderné retro”.

Kontakt

Patrick Wolf, Junior Consultant, +421 910 169 203, wolf@generea.com.

Obhliadky je možné absolvovať po predchádzajúcej dohode buď osobne alebo virtuálne cez Whatsapp videohovor.


Ak sa vám tento byt páči a máte záujem, ozvite sa nám. Radi Vám povieme viac.

Sledujte tiež našu stránku a pripojte sa k nám aj na sociálnych sieťach, kde prinášame novinky z našich projektov, v ktorých pretvárame nehnuteľnosti na domov.