1,5-izbový byt „Na Štrkovci“

Hľadáte útulný byt na prenájom v Ružinove, neďaleko jazera Štrkovec? Máme pre vás špeciálnu ponuku!

Ponúkame 1,5-izbový byt na Solivarskej ulici. Byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu s novým výťahom a veľmi slušným vchodom.

Dispozícia bytu: obývacia izba spojená s veľkou kuchynskou časťou, samostatná polizba s manželskou posteľou, predsieň so vstavanými šatníkovými skriňami, kúpeľňa s WC a balkón. Byt je čerstvo zrekonštruovaný a kompletne zariadený úplne novým nábytkom a spotrebičmi. Bonusom je klimatizácia, ktorá bude dobudovaná pred letnou sezónou.

Ružinov je jednou z najzelenších častí Bratislavy a zároveň má vynikajúcu dopravnú dostupnosť na všetky smery. V okolí bytového domu je výborná občianska vybavenosť a tiché prostredie, čo robí túto lokalitu ideálnou na príjemné bývanie pre jednotlivca alebo pár. Navyše sa byt nachádza neďaleko Štrkoveckého jazera, ktoré je ako stvorené pre prechádzky a športové aktivity.

Mesačný nájom: 560 EUR (vrátane energii, TV a internetového pripojenia) pre 1 osobu,  590 EUR pre 2 osoby. Pri podpise zmluvy záujemca hradí 1 mesačný nájom + kauciu vo výške 1 mesačného nájmu.


Ak sa vám tento byt páči a máte záujem, ozvite sa nám. Radi Vám povieme viac.

Sledujte tiež našu stránku a pripojte sa k nám aj na sociálnych sieťach, kde prinášame novinky z našich projektov, v ktorých pretvárame nehnuteľnosti na domov.

Predchádzajúci článokPriestranný 3,5-izbový byt „Moderné retro“
Ďalší článokNA PRENÁJOM: Samostatné bývanie „Garsónka G1“ v Petržalke