PRENAJATÉ: Nový 1,5-izbový byt „Tri sovičky“ v Starom meste

831

Predstavujeme Vám dizajnový 1,5-izbový byt v Starom Meste, v novom rezidenčnom komplexe Stein na Bernolákovej ulici. Byt sa nachádza na 1. poschodí (2. nadzemnom podlaží) a je úplne tichý, nakoľko má okná aj balkón má orientované do spoločného dvora. K bytu prislúcha aj pivničná kobka v suteréne bytového domu. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2019 a má výťah.

Celková plocha bytu je 50m2 (z toho 4,75m2 balkón a 4m2 pivnica). Dispozícia bytu: obývacia izba s oddeleným spacím kútom, kuchyňa, predsieň, kúpeľňa s WC a balkón.

Byt je kompletne zariadený novým nábytkom a spotrebičmi a je tiež klimatizovaný.

Moderný rezidenčný komplex Stein v centre Bratislavy je mimoriadne obľúbený aj vďaka tomu, že má vynikajúce dopravné spojenie na všetky smery, ale zároveň disponuje tichým a bezpečným vnútorným dvorom s množstvom zelene. V blízkom okolí sa nachádzajú biznis centrá aj školy a do historického centra je to doslova na skok. Byt aj dom tak predstavujú výborné miesto na bývanie aj pre náročného klienta.

Mesačný nájom: pre jednu osobu 610 EUR (480 eur nájom + 130 eur energie), 640 eur pre dve osoby,
pri podpise zmluvy sa platí 1 mesačný nájom + kaucia vo výške 1 mesačného nájmu. Provízia sa neplatí.


Ak sa vám tento byt páči a máte záujem, ozvite sa nám. Radi Vám povieme viac.

Sledujte tiež našu stránku a pripojte sa k nám aj na sociálnych sieťach, kde prinášame novinky z našich projektov, v ktorých pretvárame nehnuteľnosti na domov.