NA PRENÁJOM: Samostatné bývanie „Garsónka G1“ v Petržalke

Hľadáte príjemné, samostatné bývanie v Petržalke? Presne jedno také pre vás máme!

Ponúkame na prenájom garsónku (štúdio). Garsónka je kompletne prerobená a zariadená v štandarde GENEREA, čo znamená nové rozvody vody, elektriny, ako aj nové dvere, podlahy, obklady, dlažby a sanita. Pozostáva z jednej izby, ktorá slúži ako spálňa, pracovňa a obývacia izba spolu s kuchynským kútom – teda všetko v jednom. Kúpeľňa so sprchovým kútom a WC je oddelená od obytnej časti posuvnými dverami. Kúrenie je riešené infrapanelmi a je regulovateľné.

Štúdio má úžitkovú plochu 14 m2 a je súčasťou väčšieho obytného priestoru v bytovom dome na Strečnianskej ulici v Petržalke. Nachádza sa na prízemí so samostatným vchodom. Susedné priestory sa v súčasnosti využívajú ako kancelárske, takže večer je tam úplne ticho. V lokalite sa nachádza plná občianska vybavenosť – obchody, služby, školy či zdravotné stredisko. Obrovskou výhodou je bezproblémové parkovanie na priľahlých parkoviskách. Neďaleko sa tiež nachádzajú dve prírodné kúpaliská a množstvo športovísk na voľnočasové aktivity. Lokalita disponuje aj dobrou dopravnou dostupnosťou, v centre mesta ste za pár minút autom či autobusom.

Štúdio sa prenajíma plne zariadené, so všetkým čo ku každodennému životu budete potrebovať. Stačí prísť s vašimi osobnými vecami a bývate v novom. Toto bývanie je vhodné pre jednu osobu.

Mesačný nájom: 380 EUR (vrátane energii a internetového pripojenia). Pri podpise zmluvy záujemca hradí 1 mesačný nájom + kauciu vo výške 1 mesačného nájmu.

*** PROVÍZIU NEPLATÍTE ***

Predchádzajúci článok1,5-izbový byt „Na Štrkovci“
Ďalší článokPekný priestranný dom pri Banskej Bystrici