Realizácia Mlynské Nivy

115

Tento byt v zachovalom pôvodnom stave bol zakúpený v júli 2018 ako dvojizbový byt s nie príliš podarenou dispozíciu. Rekonštrukcia bola dôkladná a v byte sa vynovilo úplne všetko vrátanie okien.

Pôvodný stav

Nakoľko bol tento byt predurčený na dlhodobý alebo aj krátkodobý prenájom, v byte sa investovalo aj do kompletného zariadenia a klimatizácie. Lokalita Mlynské Nivy je nájomcami mimoriadne vyhľadávaná lokalita a tomu zodpovedala aj realizácia. Jej výsledkom bolo vytvorenie tretej izby a presun kuchyne do nevyužívanej chodbovej časti, čo výrazne zvýšilo výnos z nájomného pri tomto byte. 

Celý projekt trval približne 5 mesiacov. Byt bol po rekonštrukcii kompletne a moderne zariadený nábytkom a doplnkami vrátane všetkých spotrebičov. Výsledný efekt v kombinácii si môžete pozrieť na fotografiách.

Aktuálny stav po rekonštrukcii

Lokalita Mlynské nivy je z pohľadu nájomcov jednou z najžiadanejších kvôli skvelej dopravnej dostupnosti a blízkosti k centru mesta ako aj k biznis centrám. V súlade s týmto predpokladom bol byt po dvoch týždňoch inzerovania prenajatý.